Grafiskā dizaina studijas
un dizaineri

Meklējiet labu grafisko dizaineri?

Grafiskā dizaina studijas
un dizaineri

Meklējiet labu grafisko dizaineri?

Verificēti speciālisti

Droši online maksājumi

Bez komisijas maksas

Lietotāju privātuma aizsardzība

Juridiskām personām draudzīga vide

Kā tas notiek?

1. Izveidojiet bezmaksas uzdevumu

Izmantojiet mūsu vienkāršo formu, lai aprakstītu veicamo uzdevumu. Sniedziet pēc iespējas vairāk informācijas, lai iegūtu atbilstošākus piedāvājumus.

2. Izvēlieties vispiemērotāko speciālistu

Piegādātāji un pakalpojumu sniedzēji ar jums sazināsies personīgi caur mūsu platformu vai pa e-pastu. Jūs saņemsiet individuālus piedāvājumus piemērotus tieši jūsu uzdevumam.

3. Paveiciet ieplānoto

Pēc darba pabeigšanas apstipriniet paveikto uzdevumu, atbrīvojiet samaksu un atstājiet atsauksmi.

vizuala identitate

Vizuālā identitāte

Mūsdienīga uzņēmuma darbība un ikdiena nav iedomājama bez profesionāli izstrādātas vizuālās identitātes. Ļaujiet profesionāļiem radīt jūsu biznesa tēlu, kas ļaus nodibināt saikni un ļaus nekļūdīgi klientiem jūs atpazīt starp neskaitāmiem citiem uzņēmumiem.

Grafiskā dizaina studijas

Baneri, afišas, plakāti

Profesionāli grafiskie dizaineri un maketētāji spēs radīt kvalitatīvu dialogu ar jūsu klientiem, kas atainos jūsu produkta vai pakalpojuma patieso raksturu. Meklējiet risinājumus HEPMYTASK platformā.

mārketings

Grafiskais dizains

Grafiskais dizains ir sava veida mūsdienu māksla. Izklāstiet savu ideju speciālistiem, un ļaujiet dizaineriem uzburt to modernā vidē, lai Jūsu klienti saprastu, ka tieši jūs esat viņu labākā izvēle.

HELPMYTASK izpildītāji

Mūsu jaunākie speciālisti

Saņemiet piedāvājumus un risinājumus savam uzdevumam dažu minūšu laikā. Izmantojot mūsu tiešo sasaisti, jūs varēsiet ātrāk saņemt piedāvājumus uz visa veida uzdevumiem, neatkarīgi no tā – vai tie ir lieli, vai mazi.

Uzdevumu apmaksas veidi

HELPMYTASK saviem lietotājiem piedāvā 2 apmaksas veidus. Veidojot uzdevumu, klienti var izvēlēties maksājuma veidu

Skaidra nauda

Skaidra nauda

Šis maksājuma veids neietver sevī online atbalstu un strīdu izskatīšanu. Apmaksa notiek ārpus HELPMYTASK platfomas, saskaņā ar klienta un izpildītāja personīgi atrunātiem noteikumiem.

safe payments

Online maksājums

Visdrošākais veids, kā norēķināties par preci un pakalpojumiem. Katrs šāda veida darījums tiek novadīts uz atsevišķu kontu un naudas līdzekļi tiek atbrīvoti tikai mirklī, kad abas puses apstiprina, ka uzdevums ir pabeigts.

Ērtai saziņai

Jautājumu gadījumā

Tiešsaites čats

Vienkārši uzklikšķiniet uz zilās čata pogas jūsu ekrāna labajā, apakšējā stūrī, un dodiet mums zināt, kā varam jums palīdzēt.

E-pasts

Darba laiks

Pirmd.-Piekt.: 10:00-17:00